Inne

MEDALION SZKOŁY GRYFA OD MASTENARIUM

 

 

Medalion z wizerunkiem dzikiego zwierzęcia, określający przynależność do wiedźmińskiego cechu to nieodzowny element wyposażenia nieustraszonych zabójców potworów z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Jako fanka Wiedźmina zaopatrzyłam się w swój własny, wyjątkowy medalion. Od teraz, żadne spotkanie z Geraltem nie będzie już takie samo. Pora ruszać na szlak!

 

Medalion stworzyła rosyjska firma Mastenarium, która zajmuje się tworzeniem biżuterii inspirowanej światem gier wideo, kina czy literatury. Mottem firmy jest biżuteria „od fanów dla fanów”.  Na stronie Mastenarium możecie zobaczyć ofertę, gdzie oprócz medalionów z Wiedźmina, znajdziecie biżuterie z ,m.in. gry World of Warcraft czy serialu Gra o Tron. Produkty wykonywana przez rosyjską firmę są promowane jako wyroby nie wywołujące podrażnień alergicznych. Ponadto technologia obróbki sprawia, że biżuteria Mastenarium nie ma tendencji do utleniania się jej powierzchni. Mówiąc krótko, dłużej będziemy się cieszyć nieskazitelnym wyglądem naszego medalionu! Wiedźmińskie medaliony dostępne są w rożnych przedziałach cenowych uzależnionych od wybranego materiału.

 

O samym medalionie – wisior jest wykonany bardzo efektownie, z dużym naciskiem położonym na jakość detali i szczegółów. Choć wiedziałam czego się spodziewać, to kiedy chwyciłam go w ręce zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ja zdecydowałam się na wybór medalionu Szkoły Gryfa – (nickel silver) z fioletowymi kamieniami – wykonanie medalionu jest adekwatne do ceny! Chwila obcowania z tym wyrobem pokazuje, że ludzie z Mastenarium naprawdę wiedzą co i jak robić, ale przede wszystkim – robią to dobrze!

 


 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 1

 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 2

 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 3

 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 4

 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 5

 

MEDALION SZKOŁA GRYFA OD MASTENARIUM 6