Inne

LOOT CRATE – J.K. ROWLING’S WIZARDING WORLD

 

Jeżeli jak miliony innych mugoli oszaleliście na punkcie Harrego Pottera, a zaczarowanych bibelotów nigdy Wam dość, to zdecydowanie rozejrzyjcie się za niezwykłymi magicznymi gadżetami oferowanymi przez Loot Crate – J.K. Rowling’s Wizarding World!

Loot Crate to paczka z, tzw. “kotem w worku”. Potencjalny nabywca odpowiednio wcześnie jest informowany o tematyce kolejnej skrzyneczki, tak by mógł rozważyć ewentualną atrakcyjność produktu, jednak skład zawartości pozostaje tajemnicą aż do momentu otrzymania rzeczonego pudełka. Pomysł na takie paczki – niespodzianki powstał w 2012 roku i od tego czasu Loot Crate rozwinął się niesamowicie. Obecnie prowadzi sprzedaż kilku różnych linii sięgając po znane elementy popkultury, anime, świat gier video czy znanych filmów i naszych ulubionych seriali. Jest to projekt od fanów dla fanów – twórcy współpracują z wieloma markami i starają się za każdym razem zaskakiwać zawartością swoich tajemnicznych pudeł. Wśród wielu tematów możecie znaleźć też serię poświęconą twórczości J.K. Rowling.

 

 

Zacznijmy jednak od początku.

Kiedy rozpoczniemy już naszą przygodę w oficjalnym sklepie Loot Crate przyjdzie nam odpowiedzieć na kilka istotnych pytań, których nieszczędzi się żadnemu studentowi pierwszego roku w Hogwarcie. Pierwszym pytaniem elementarnym i najważniejszym jest to, jaki dom chcielibyśmy reprezentować, drugim – jakie rozmiary ubrań nosimy zazwyczaj. Zabieg ten nie wynika z wścibstwa firmy, a ma zapewnić nam pełną satysfakcję z zamówionych produktów. Jak można się bowiem domyślić, część “lutkrejtowych” dobrodziejstw stanowią koszulki, szaliki i gadżety powiązane ze Szkołą Magii i Czarodziejstwa, więc kiedy już otrzymamy swoje pudełko znajdziemy tam emblematy naszego domu i ciuchy w naszym rozmiarze. Potem pozostaje już tylko prawidłowe zapisanie adresu do wysyłki. Jedno magiczne kliknięcie i sowa z naszą paczuszką wyrusza w świat. Szkoda tylko, że do “Kraju nad Wisłą” owe ptaszyska fruną nieco długo, ale o tym trochę później…

 

 

MAGICAL MUST-HAVES

„Whether you’re headed back to Hogwarts for a new school year full of adventure, or in need of organizing your desk at MACUSA, you’ll need to equip yourself with some essentials only found in the Wizarding World. Don’t worry, this crate has you covered!”

 

SECRETS OF THE WIZARDING WORLD

„Secret passages, objects with hidden purposes, people in disguise – things in the wizarding world aren’t always what they seem. From Hogwarts to MACUSA, this crate will explore and celebrate mysteries small and large!

 

 

 

 

 

Podsumowując moją krótką, acz nie zakończoną jeszcze przygodę z Loot Crate – jest naprawdę nieźle. Absolutnie magiczna pierwsza paczka przyćmiła mocno jednak drugą… tak czy owak radość była ogromna. Zawartość harropotterowych Loot Crate to unikaty, i nie znajdziecie podobnych nigdzie indziej. Fakt, że czasem można by oczekiwać czegoś innego, jednak w tym tkwi dziwny urok Loot Crate – ich nieprzewidywalność. Dlatego sprawdzajcie tematy kolejnych paczek na bieżąco i dobrze zastanówcie się czy Was interesują… i oczywiście liczcie się wcześniej z wizytą w Banku Gringotta.:)

 

 

GDZIE KUPIĆ:
J.K. Rowling’s Wizarding World Crate

CENA:
202 zł

DOSTAWA
W Polsce przesyłkę dostarcza Poczta Polska

CZAS:
Czas oczekiwania – do 25 dnia kolejnego miesiąca.
Jednakże w przypadku Polski należy brać pod uwagę opóźnienia, które wynikają z systemu pracy Poczty Polskiej.

INFORMACJE DODATKOWE:
Zakładając konto i dokonując pierwszego zakupu automatycznie zaczynamy subskrybować paczki – tzn. jeżeli chcecie regularnie dostawać zamówienie nie musicie robić nic więcej gdyż system będzie automatycznie pobierał pieniądze. Jeżeli interesuje Was tylko jednorazowy zakup, w momencie otrzymania numeru listu przewozowego zrezygnujcie z subskrypcji. Wszystkie informacje znajdziecie po zalogowaniu na swoim profilu Loot Crate.