Kontakt/współpraca

 

RIVSKI to blog o szerokiej tematyce fantasy, zajmujący się literaturą, grami oraz całą gamą gadżetów, które nieodłącznie towarzyszą tym produkcjom. Bardzo ważnym elementem naszej pracy jest sekcja oryginalnych przepisów kulinarnych, będących opracowaniem potraw, których smak i zapach był kiedyś dostępny tylko dla wyobraźni.

 


 

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY:

– recenzje
– wpisy z lokowaniem produktów
– wpisy kulinarne promujące:  film, serial, książkę, grę
– lokowanie produktów w sesjach zdjęciowych
– kulinarne sesje zdjęciowe
– konkursy i inne akcje promocyjne
– reklama: banery i inne elementy graficzne

 

Jednakże nie ograniczamy się jedynie do wyżej wymienionych form współpracy – kreatywność to nasza mocna strona, zatem rozważymy każdą, nawet najbardziej zwariowaną propozycję!

 

 

KONTAKT W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
kontakt.rivski@gmail.com

 


 

LOGO_003-1024x760

 

W ramach współpracy ze studiem CD Projekt RED powstał wyjątkowy przepis kulinarny inspirowany najnowszym rozszerzeniem Wiedźmina 3:Dziki Gon, pt. “Krewi i Wino”.

 

 

 


 

logo

Razem z blogiem Nerds’ Kitchen utrzymujemy stałą współpracę w ramach tworzenia nowych przepisów kulinarnych. Wzajemne dopełnianie się i ogromna ilość nowych pomysłów pozwala na kreację wielu ciekawych projektów.

 

 

 


 

mastenarium logo

W ramach współpracy z Mastenarium powstał artykuł o wiedźmińskich szkołach i symbolach. Biżuteria wykonana przez firmę stanowiła nagrodę w organizowanym konkursie, a samo wydarzenie poprzedziła seria postów promujących produkty firmy Mastenarium na naszych kanałach social media. We współpracy powstała również niezwykła sesja zdjęciowa jednego z medalionów znajdujących się w ofercie tego producenta.